GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 4856448
nr 485 6448
Figurin
Capo di monte, höjd: 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 17 september 2007
kl 16:28:21
200 kr
500 kr
700 kr